Οι σταυροί των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων της «Κοινωνίας Πολιτών»

05.06.2019 13:38

Τα ονόματα όσων θα συνδιοικήσουν τον Δήμο Κομοτηνής με τον Γιάννη Γκαράνη

Δείτε περισσότερα στο: http://www.paratiritis-news.gr/

Στην δημοσιότητα δόθηκαν σήμερα, Τετάρτη, 5 Ιουνίου τα τελικά αποτελέσματα της σταυροδοσίας των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων των παρατάξεων που έλαβαν μέρος στις αυτοδιοικητικές εκλογές της 26ης Μαΐου.

Σύμφωνα λοιπόν με αυτά τα επίσημα στοιχεία, τα αποτελέσματα της σταυροδοσίας για την επικρατούσα παράταξη της «Κοινωνίας Πολιτών» με επικεφαλής και νέο δήμαρχο Κομοτηνής τον Γιάννη Γκαράνη έχουν ως εξής: 

Τοπική Ενότητα Αιγείρου

  1. Δημήτρης Καρασταύρου 2109
  2. Κιασήφ Τουργκάι 854 
Τοπική Ενότητα Κομοτηνής

  1. Νίκος Σωτηρακόπουλος  1384
  2. Νατάσα Λιβεριάδου 1301
  3. Λεβέντ Ισμαήλ 1235
  4. Παρθένιος (Θέμης) Τζενετίδης 1050
  5. Δημήτρης Πολιτειάδης 1026
  6. Κλεοπάτρα Στογιαννίδου 952
  7. Στράτος Τσακιρίδης 915
  8. Χρήστος Νάκος 847
  9. Κίμων Λεχούδης 845
  10. Μεχμέτ Μεσούτ 843
  11. Κιοσέ Εριτζάν 841
  12. Νότης Χαραλαμπίδης 731
  13. Μολλά Ισά Ριτβάν 729
  14. Αχμέτ Εμρέ 727
  15. Αθανάσιος Λάπατας 722
  16. Γιάννης Μουρτίδης 671
  17. Γιώργος Λαζαρίδης 652
  18. Ελένη Καρακαξίδου 651
  19. Αναστάσιος Παπαδόπουλος 609
  20. Μαρία Πετεινάκη 559
  21. Αθανάσιος Ρούσης 544
  22. Σιμπέλ Μουσταφά Ογλού 527
  23. Αγησίλαος Βεσεξίδης 518
  24. Αρήφ Χασάν Κασικτσή 475
  25. Βαγγέλης Καρακύργιος 419
  26. Καντές Βασίλης 414
  27. Έλπη Μπλεκάτση 366
  28. Αρχοντούλα Καραγεωργίου-Μαλούση 359
  29. Σεμήχ Μουσταφά 337
  30. Ειρήνη Χρυσοστομίδου 285
  31. ΣΙβρίδου Χαριτωμένη 284
  32. Βιλντάν Γιουσούφ 277
  33. Γεώργιος Κυρίδης 277
  34. Νίκος Γιασάρης 275
  35. Κυριακή Γκαϊντατζή 258
  36. Άννα Ξενοδοχίδου 250
  37. Ζεϊρά Ταλήπ 240
  38. Γιώργος Κουκαλιώτης 203
  39. Ιωάννης Δημόπουλος 196
  40. Ταχσίν Αρήφ 172
  41. Ελένη Πετούση 163
  42. Θεοδώρα (Ρίτσα) Κώτσου 146
  43. Γιαννούλα Γεωργούδη 144
  44. Κλεοπάτρα Τσίπη 138
  45. Φαντιλέ Χουσεϊν 117
  46. Χριστίνα Κωνσταντινίδου 104
  47. Ουρανία Ματσούκα 101
  48. Δέσποινα Χατζημάνου 96
  49. Αντναάν Αμέτ 80
  50. Χουσεϊν Σαδίκ 80
  51. Άγγελος Τσολακίδης 66
  52. Λιουντμήλα Βερτίκοβα 58
  53. Όλγα Χρυσίδου 37
  54. Λία Μπαγκίροβα 7 
Τοπική Ενότητα Νέου Σιδηροχωρίου
  1. Ιωάννης Κυριαζής 1752
  2. Αμέτ Χασάν  908

ΓΝΩΜΕΣ

DUTH CORNER

Magazine